Fullstack PHP Developer

Transparent Data

8 000 - 11 500 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • https://transparentdata.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Stale rozwijamy nasze bazy i serwisy. Tworzymy wysoce dostępne REST API, pracujemy z dziesiątkami baz danych, w których przechowujemy setki milionów wierszy, parsujemy  250 gigabajtowe pliki pdf, importujemy pliki XML po 2-3 GB każdy. Coraz częściej wdrażamy rozwiązania związane z machine learningiem.

Chcesz tworzyć ciekawe produkty i serwisy dla biznesu? Cechuje Cię wrodzona miłość do czystych kodów i otwartość na uczenie się nowych rzeczy?

Dołącz do nas!
Miejsce pracy Poznań / partly remote

Twoje zadania

Dołączysz do 8-osobowego zespołu programistów ‘Engineering’, który na co dzień zajmuje się:
- szukaniem i wdrażaniem optymalnych sposobów na pobieranie danych z otwartych rejestrów w różnych krajach
- tworzeniem i utrzymywanie rozwiązań dla klientów biznesowych z wykorzystywaniem danych gospodarczych.
W międzyczasie zespół tworzy nową, rozproszoną infrastrukturę opartą o SOA na GCP.

Czego oczekujemy

- doświadczenia zawodowego w tworzeniu wydajnych aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami OOP
- dobrych pomysłów, kreatywnego i efektywnego rozwiązywania problemów
- dbałości i dokładności w pisaniu i utrzymywaniu kodu
- bardzo dobrej znajomości PHP 7+ i EcmaScript 6+
- swobodnego poruszania się zarówno w backendzie jak i frontendzie, czyli bardzo dobrej znajomości aktualnych technologii backendowych i frontendowych, w tym biegłości w przynajmniej jednym z wiodących frameworków javascriptowych (np. React, Vue) i PHP-owych (np. Symfony, Laravel)
- bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych, np. MySQL i umiejętnościami tworzenia optymalnych zapytań
- znajomości gita, bitbucketa lub podobnego vcsa, automatyzacji/CI
- pasji, chęci do nauki i otwartości na poznanie nowych technologii

W zamian oferujemy

- wynagrodzenie na poziomie 8000-11500 netto na b2b / możliwa też UoP lub inne formy współpracy
- elastyczne godziny pracy (core hours 10-15)
- płatna przerwa w świadczeniu usług b2b
- pracę w systemie partly remote (W czasie covidu spotykamy się tylko na istotnych spotkaniach. Później, połowę dni pracujesz w naszym biurze na Mickiewicza, połowę dni pracujesz skąd chcesz)
- ciekawe tematy i problemy biznesowe do rozwiązania
- pracę w zespole, od którego można się wiele nauczyć
- prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe
- fantastyczną atmosferę pracy, pełnych zaangażowania i pasji współpracowników

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― jira
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review ― bitbucket
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prysznic

O Transparent Data

Jesteśmy zwinnym i szybkim data software house’m, czyli firmą zajmującą się agregacją open data i dostarczaniem informacji gospodarczej na potrzeby biznesu. Dzięki nowoczesnemu myśleniu, otwartości i zorientowaniu na nie-bezmyślne klepanie w klawiaturę, postrzegani jesteśmy jako ekspert w dziedzinie projektowania i wdrażania efektywnych narzędzi wspierających analizę informacji, zarządzanie ryzykiem oraz automatyzację procesów compliance (m.in. przez API i platformy danych).

To, co nas wyróżnia, to unikalna kombinacja mocnej technologii i dużego doświadczenia w pracy z danymi.

Nasze korzenie wyrosły w 2013 roku. Najpierw jako startup, obecnie jako stabilna firma z sektora RegTech, skupiamy się na wnoszeniu realnej wartości dla użytkowników - przejrzystości, zaufania i efektywności.