Senior . NET Developer

Experis IT
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:

Projektowanie i dostosowywanie rozwiązań online dla branży kolejowej.Programowanie i implementacja logiki biznesowej. Tworzenie nowych rozwiązań zintegrowanych ze środowiskiem operacyjnym. Wsparcie konsultanckie związane z wdrażaniem i wprowadzaniem nowych rozwiązań. Tworzenie dokumentacji technicznej do programowanych rozwiązań.

Opis kompetencji: min. 5 lat udokumentowanego czynną pracą w dyscyplinie projektowania i programowania rozwiązań informatycznych. Biegłość w tworzeniu aplikacji w środowisku MS.NET. znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami: C#, eF, WFC, WPF, MVC, JavaScipt, CSS, itp. Mile widziana umiejętność pracy jako analityk, lub tester, a także doświadczenie pracy z klientem wewnętrznym. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1. Dodatkowym atutem będzie znajomość choćby jednego z: Java, Android, iOS, WindowsPhone.

Czas trwania projektu: 10 luty 2014 -31.12.2014

Miejsce wykonywania: Warszawa, Centrum

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.