Programista Systemów Finansowych

Connectis
  • Kontrakt Umowa

Baza danych

Do jednego z projektów informatycznych realizowanych w branży IT, dla naszego międzynarodowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko Programista Oprogramowania Płacowego.

Opis stanowiska:
  • Modyfikacja aplikacji płacowych w oparciu o zmiany przepisów prawa (język skryptowy)
  • Dostosowanie aplikacji do potrzeb Klienta zgodnie z przygotowaną dokumentacją
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych z zakresu naliczania wynagrodzeń (zaawansowane algortymy naliczania wynagrodzeń)
  • Umiejętność budowania zapytań w SQL
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w pracy z systemami
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długofalową współpracę
  • Całościowe wsparcie na projekcie
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji