Programista FrontEnd (FrontEnd Developer)

Gabos Software Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://gabos.com.pl/pl WWW

Gabos Software specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT.
Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Miejsce Pracy: Piekary Śląskie

Zadania:

- Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji tworzonych w oparciu framework Angular2+
- Współpraca z innymi członkami zespołu deweloperskiego
- Współtworzenie dokumentacji technicznych
- Raportowanie postępu prac

Wymagania:

- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
- Znajomość HTML5, CSS/SCSS, Angular2+, TypeScript, JavaScript, RxJS
- Umiejętność tworzenia przyjaznego i estetycznego GUI
- Umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu
- Umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii
- Mile widziana znajomość Jira, Ionic, Node.js, baz danych SQL
- Mile widziana znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem aplikacji medycznych

Oferujemy:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO, działającej w obszarze aplikacji dla rynku medycznego,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w Piekarach Śląskich,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość szkoleń oraz rozwoju
- benefity - prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych, owocowe poniedziałki

Aplikując na to stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gabos Software Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: Berbeckiego 6 44-100 Gliwice dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na wybrane w procesie rekrutacji stanowisko. Niniejsza zgoda na przetwarzanie dotyczy danych osobowych, które wykraczają poza zakres danych osobowych określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy (dane osobowe, których pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Gabos Software Sp. z o.o.

Gabos Software Sp. zo.o wytwarza oprogramowanie dla placówek medycznych.
Nieprzerwanie od ponad 20 lat pochłonięci projektowaniem i dostarczaniem oprogramowania wyłącznie dla sektora ochrony zdrowia. Przez wszystkie te lata nabieramy doświadczeń, tworzymy nowe produkty i rozwijamy się wraz z rynkiem medycznym. Codziennie pracujemy nad rozwiązaniami, które mają ułatwić pracę personelu placówek medycznych, zaoszczędzić czas i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa Pacjentów.

Jako firma Gabos Software wytwarzająca oprogramowanie dla placówek medycznych dostarczamy nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania, usług wdrożeniowych i szkoleń. Obejmujemy naszych klientów opieką techniczną i serwisową, prowadząc również konsultacje, by pomagać poruszać się w zawiłym świecie informatyki w medycynie.