Junior PHP Developer

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

4 000 - 6 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Sunrise System istnieje na rynku od 2003 roku i należy do czołówki najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe). Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy Bauer Media, do której w Polsce obok Sunrise System należą takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe, np.: Twój Styl, TeleTydzień, CD Action.

Naszym pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Oferujemy:
  • ciekawe i ambitne projekty,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • rozwój w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
  • szkolenia branżowe oraz coachingi,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • miłą atmosferę pracy,
  • komfortowe warunki pracy,
  • stabilną pracę - zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.
Zakres obowiązków:
  • administracja i rozbudowa istniejących systemów spółki,
  • tworzenie nowych systemów na potrzeby spółki.
Wymagania:
  • dobra znajomość HTML/XHTML i CSS,
  • dobra znajomość PHP,
  • dobra znajomość MySQL,
  • dobra znajomość JavaScript,
  • dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość AJAX,
  • znajomość Smarty,
  • umiejętność optymalizacji zapytań SQL,
  • znajomość technologii internetowych,
  • znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami,
  • znajomość systemu Linux,
  • znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu p

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Sunrise System sp. z o.o. sp. k.