Salesforce Developer

Craftware Sp. z o.o.

8 000 - 15 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • https://craftware.pl/ WWW

Opis oferty

Zadania
  • Udział w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych w technologii Salesforce
  • Rozwój aplikacji w środowisku Salesforce z użyciem Apex, Lightning Experience, JavaScript, Visualforce
  • Praca zespołowa w oparciu o metodykę Agile
  • Integracja systemów z platformą Salesforce
Wymagania
  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu w Salesforce oraz doświadczenie w programowaniu w innym języku obiektowym np. Java, C#
  • Chęć poznania oraz dalszego rozwoju w technologii Salesforce
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Proaktywne podejście, chęć uczestnictwa w spotkaniach biznesowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
Oferujemy
  • Dowolną formę współpracy
  • Możliwość pracy z naszych biur w Warszawie lub w Łodzi lub pracę całkowicie zdalną
  • Wsparcie w rozwoju - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
  • Otwartą ścieżkę awansu - z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
  • Wyjątkową atmosferę - wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
  • Niekorporacyjne biura blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
  • Benefity: karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Hangouts, Slack
  • Code review ― Gitlab
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prysznic

O Craftware Sp. z o.o.

Jesteśmy Platynowym Partnerem Salesforce i tworzymy oprogramowanie rozwijające biznes w obszarze sprzedaży, marketingu oraz obsługi klienta. Nasza działalność koncentruje się wokół dwóch obszarów biznesowych wśród których jest wdrażenie Platformy Salesforce oraz realizowanie usług dla naszych klientów w obszarze project managementu, service managementu, analizy biznesowo-systemowej oraz testowania oprogramowania.
Zespół Craftware tworzą ambitne i zgrane zespoły. Zatrudniamy ok. 220 osób, które pracują z naszych biur w Warszawie, w Łodzi oraz zdalnie z różnych części Polski i świata.