Machine Learning Developer

Ework Group

110 - 125 zł netto / godzinowo

Język programowania

Projekt dotyka zagadnień Internet of Things oraz Context Awareness Computing (systemy wrażliwe na kontekst). Mile widziane zainteresowanie powyższymi tematami i śledzenie najnowszych trendów w tym obszarze na rynku
Wymagana znajomość języka polskiego na poziomie biegłym oraz języka angielskiego na poziomie dobrym.

Zadania: współpraca przy tworzeniu oprogramowania do zaawansowanej analityki danych

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość minimum jednego języka JVM (preferowana Scala, ewentualnie Java 8+ lub Kotlin).
  • Znajomość platform/frameworków do uczenia maszynowego (H2O, TensorFlow, Keras, DL4J itp.).
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z uczeniem maszynowym.
  • Mile widziana praktyczna wiedza z obszaru uczenia nienadzorowanego.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Ework Group

Ework Group jest największą siecią niezależnych konsultantów w Europie i liderem na rynku skandynawskim. Działamy w sektorach IT, telekomunikacji, nowych technologii oraz rozwoju biznesu. Zajmujemy się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów oraz konsolidacją dostawców. Współpracujemy z ponad 7 tysiącami konsultantów świadczących usługi dla 160 klientów. W Polsce istniejemy od 2015 roku przekształcając oblicze rodzimej branży IT. Dołącz do nas!