SQL Developer

CORE Services

8 400 - 14 700 zł netto

Inne

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko: SQL Developer
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:
• Projektowanie, tworzenie i rozwój baz danych,
• Rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych,
• Monitorowanie systemu pod kątem pojawiających się problemów oraz analizowanie błędów,
• Automatyzacja procesu przetwarzania danych,
• Importowanie i modyfikacja danych na podstawie plików wsadowych,
• Wsparcie użytkowników systemu,
• Tworzenie raportów.

Idealny kandydat posiada:
• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub z pokrewnego kierunku,
• Doświadczenie w pracy z T-SQL,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Obeznanie w metodykach typu Agile.

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę,
• Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania online: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cc0ef6f8afc349598f9503f043c88ab8

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services