Konsultant SAP Hybris

Experis IT

10 000 - 19 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Opis oferty

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z biznesem w celu ustalenia wymagań, projektowanie i szacowanie możliwych rozwiązań;
  • Budowanie właściwych relacji z biznesem, wsparcie procesu biznesowego E2E;
  • Określanie i doradzanie w wyszukaniu optymalnych funkcjonalności pod kątem danego projektu, zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi i procedurami;
  • Bieżąca walidacja rezultatów pod względem wymagań;
  • Elastyczna reakcja na zmieniające się potrzeby i wymagania biznesowe;
  • Dostosowanie, rozwijanie, dokumentowanie i utrzymywanie rozwiązań SAP Hybris w oparciu o aktualne metody i techniki projektowania, w celu zapewnienia działania produktu zgodnie ze specyfikacją;
  • Testowanie i analizowanie nowych rozwiązań IT w środowisku programistycznym, testowym i produkcyjnym, aby opracować optymalne rozwiązanie IT;
  • Ustalanie priorytetów i kroków wdrażania rozwiązania;
  • Szkolenie kluczowych użytkowników (SAP key user-ów), zapewnienie dostępności szkoleń i materiałów pomocniczych.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ukierunkowane na biznes i/lub technologie informacyjne);
  • 5 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem Javy;
  • 3 lata doświadczenia jako programista SAP Hybris;
  • Doświadczenie w obsłudze typowych zadań wsparcia (incydenty, zmiany, zgłoszenia serwisowe i zarządzanie problemami);
  • Doświadczenie w pracy w globalnych projektach SAP IT;
  • Umiejętność zrozumienia priorytetów biznesowych i przełożenia ich na możliwości oferowane przez IT;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do podróżowania w ograniczonym zakresie.
Mile widziane:
  • Certyfikat SAP;
  • Doświadczenie w prowadzeniu/uczestnictwie w projektach SAP OTC;

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Experis IT

Poszukujemy doświadczonego konsultanta SAP Hybris dla Klienta z branży oświetleniowej – producenta m.in. oświetlenia samochodowego, wynalazcy technologii xenonowej.