Hadoop Administrator

HRK S.A.

130 - 150 zł netto / godzinowo

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów Kiedy jak nie teraz? :)
A zatem… Dołącz do nas!

Twoje Zadania
Jako Hadoop Administrator będziesz odpowiedzialny za wsparcie i optymalizację środowiska Hadoop, która zapewni stabilność pracy projektu (m.in. implementacja i migracja danych do chmury, praca i współpraca z biznesem, zespołami rozwojowymi i odpowiedzialnymi za infrastrukturę).
PROJEKT w pigułce: branża finansowa, projekt dotyczy bankowości komercyjnej –obszar Big Data, środowisko Hadoop – analiza związana z narzędziami do zwalczania przestępstw finansowych.

Czego oczekujemy?
• Certyfikatu administratora Hortonworks
• Doskonałej znajomości obszarów Big Data
• Bardzo dobrej znajomości systemu HIVE oraz doświadczenia w pracy ze Sparkiem
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
• Znajomość metodyki SCRUM jest także dla nas bardzo istotna
• Zaangażowania, chęci do nauki i współpracy zespołowej - to warunek konieczny
• Mile widzane jest doświadczenie pracy z Datameer/Anaconda/Jupyter, RHEL/Shell, znajomość Pythona i PySparka

Co proponujemy?
• Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedza wzajemnie ucząc się nowych technologii -> programy mentorskie
• Interesujący i perspektywiczny projekt
• Praca zdalna 1-2 dni w tygodniu. A nawet więcej, jeśli będziesz z nami dłużej :)
• Rynkowe stawki - B2B/Umowa o prace
• Start pracy miedzy 8.00 a 10.00
• Pakiet benefitów – Ty wybierasz!
• Gustowne biuro w dogodnej lokalizacji ;)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A.

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów kadrowo-płacowych) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki