Junior Ruby on Rails Developer

CORE Services

28 - 50 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

·         Projektowanie i implementacja funkcjonalności w aplikacjach webowych
·         Projektowanie relacyjnych baz danych
·         Bieżące rozwiązywanie problemów dotyczących tworzonego oprogramowania
·         Współpraca z klientem wewnętrznym dotycząca ścieżki rozwoju tworzonych produktów

Idealny kandydat posiada:

·         Doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji z użyciem Ruby on Rails
·         Umiejętność konfiguracji środowiska RoR
·         Znajomość XHTML, CSS
·         Znajomość relacyjnych baz danych Oracle oraz języka SQL
·         Znajomość protokołów komunikacyjnych (SOAP)

Oferujemy:

·         Długoterminową współpracę
·         Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
·         Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
·         Dedykowanego opiekuna administracyjnego

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.