Programista C# (fullstack)

HRK S.A.

10 000 - 16 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów, pracować przy budowie aplikacji webowych w projektach na szeroką skalę!
                                                                                                         Kiedy jak nie teraz? :)

                                                                                                     A zatem… Dołącz do nas!

Twoje zadania:

·         projektowanie i tworzenie aplikacji webowych w technologii C#,

·         praca z architekturą mikroserwisowa oraz SOA,

·        prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej,

·        współpraca z zespołem projektowym w metodologii SCRUM.

Czego oczekujemy?

·         Komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w technologiach: ASP.NET MVC, ASP.NET Core MVC, WebServices oraz REST API,

·         mile widziana jest znajomość technologii frontendowych takich jak: Angular, JavaScript, jquery, CSS,

·         znajomośći języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2),

·         zaangażowania oraz otwartości na naukę i nowe rozwiązania.

Co proponujemy?

·        Udział w interesujących projektach o dużej skali, pracę z "nowymi" technologiami,

·        pracę wśród doświadczonych Specjalistów, wymianę wiedzy w zespołach projektowych oraz realny wpływ na kształt projektu,

·        konkurencyjne wynagrodzenie (umowa B2B) oraz pakiet benefitów,

·        elastyczny czas pracy (6:00-18:00).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A.

The HRK ICT team delivers premium quality services in the area of recruiting employees and in the field of competence IT outsourcing. We work for IT and telecommunication companies as well as for ICT sectors in other areas of economy. We cooperate with experienced candidates endowed with specialized knowledge and skills, whom we advise on choosing future career paths and present the most interesting offers from the labor market. The team acts within the framework of HRK S.A., one of the HR management consulting organizations in Poland. We offer recruitment services, assessment and development of employee potential, employer branding, career path building, as well as salary and personnel administration (HRK Payroll Consulting). Our offices are located in Warsaw, Cracow, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź and Gdynia.