Programista C#

Apart sp. z o.o.

6 000 - 9 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1983 Rok założenia firmy

  • http://www.apart.pl WWW

Opis oferty

Zadania:
  • projektowanie i rozwój aplikacji biznesowych
  • wdrażanie poprawek aplikacyjnych
  • projektowanie nowych funkcjonalności
  • tworzenie zapytań do bazy danych przy pomocy TSQL
  • aktywna współpraca z zespołem projektowym
  • analiza i testowanie rozwiązań technicznych
  • opracowanie i kontrola dokumentacji projektowej
Oczekujemy:
  • min. 1 rok doświadczenia komercyjnego w pracy w środowisku .NET
  • dobrej znajomości C#, ASP.NET/MVC, Visual Studio
  • mile widziane doświadczenie w pracy z JavaScript, jQuery, CSS
  • mile widziana znajomość baz danych Microsoft SQL Server
Oferujemy:
  • pracę na samodzielnym stanowisku dającym możliwość pełnego wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • bardzo dobrą atmosferę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Kuchnia

O Apart sp. z o.o.

Z miłości do piękna
Jesteśmy dynamiczną, polską firmą, w której liczny dział IT każdego dnia rozwija i unowocześnia narzędzia szyte na miarę naszych potrzeb. To, co dla nas najważniejsze, to otwartość, chęć dzielenia się wiedzą oraz zaangażowanie pracowników, z którymi wiążemy się na wiele lat.