Test Lead

HRK S.A.

14 000 - 17 000 zł brutto

Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Test Lead

Projekt:
dotyczy budowania strony dla klientów indywidualnych, która jest dostępna w bardzo wielu krajach, strona jest oparta o AEM. Jest to content management system. Zespół projektowy ma za zadanie przygotowywać szablony, komponenty itp. pod osoby z ograniczeniami fizycznymi. Jest to również dostosowywane pod telefony komórkowe, tablety, komputery itp.

Zadania:

•             koordynacja pracy zespołu testerskiego i wsparcie merytoryczne

•             Zarządzanie procesem i jakością testowania oprogramowania w projekcie

•             Współpraca z całym zespołem projektowym

•             Praca w środowisku międzynarodowym

Jest to stanowisko mocno techniczne z elementami mentoringu i coachingu. Managerowi projektu zależy, aby osoba zatrudniona na tym stanowisku mogła skupić się na rozwiązaniach technicznych.

Wymagania:

•             Min. 4-letnie doświadczenie w automatyzacji testów

•             Znajomość: JAVA, Architektura oraz tworzenie Frameworkow automatycznych, Selenium Webdriwer, BrowserStack, Jenkins, GIT, API testing

•             Znajomość technik: TDD, BDD

•             Język angielski na poziomie komunikatywnym

•             Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

•             pracę wśród doświadczonych Specjalistów w międzynarodowym środowisku

•             interesujące i pełne wyzwań projekty

•             atrakcyjne wynagrodzenie + premier roczne (umowa o pracę)

•             benefity: opieka medyczna Enelmed, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

•             możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2-3 dni w tygodniu

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A.

The HRK ICT team delivers premium quality services in the area of recruiting employees and in the field of competence IT outsourcing. We work for IT and telecommunication companies as well as for ICT sectors in other areas of economy. We cooperate with experienced candidates endowed with specialized knowledge and skills, whom we advise on choosing future career paths and present the most interesting offers from the labor market. The team acts within the framework of HRK S.A., one of the HR management consulting organizations in Poland. We offer recruitment services, assessment and development of employee potential, employer branding, career path building, as well as salary and personnel administration (HRK Payroll Consulting). Our offices are located in Warsaw, Cracow, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź and Gdynia.