Java Developer

CORE Services

85 - 110 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Obecnie do projektu dedykowanego na rynek telekomunikacyjny poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków

Najważniejsze obowiązki:
·         Tworzenie oprogramowania z użyciem Java 8,
·         Rozwój istniejącego, autorskiego systemu dla jednej z firm branży telekomunikacyjnej,
·         Tworzenie nowych modułów do istniejącego systemu,
·         Poprawa ewentualnych błędów,
·         Wsparcie mniej doświadczonych programistów w zespole

Idealny kandydat posiada:
·         Minimum 3-letnie doświadczenie w roli Java Developer,
·         Umiejętność programowania z wykorzystaniem protokołów komunikacyjnych (TCP),
·         Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux/Unix, umiejętność analizy wykorzystania zasobów OS,
·         Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie,
·         Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle (preferowane Oracle 11g).

Oferujemy:
·         Długoterminową współpracę ,
·         Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
·         Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
·         Dedykowanego opiekuna administracyjnego

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git, Subversion
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.