ASP.NET Developer

IT Kontrakt Sp. z o.o.

14 000 - 18 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2004 Rok założenia firmy

  • https://www.itkontrakt.com/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Obowiązki:
  • Projektowanie i programowanie aplikacji,
  • Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań
  • Współpracę z zespołem projektowym w trakcie realizacji projektów
  • Planowanie i szacowanie zadań
  • Praca nad wsparciem aplikacji firmy

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu w .NET
  • Doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych,
  • Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft ASP .Net (w tym AJAX, WinForms) i TSQL (od SQL Server 2005 do 2016),
  • Znajomość technologii Microsoft .Net i metodologii UML, MVC,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w IT Kontrakt Sp. z o.o.

O IT Kontrakt Sp. z o.o.

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju

Współpracujemy z największymi firmami w swoich branżach oraz nowatorskimi start-upami. Naszego wsparcia udzielamy również software-house’om i firmom IT.

Obecnie współpracujemy z ponad 1400 ekspertami branży IT, którzy realizują skomplikowane projekty dla międzynarodowych firm, aż w 10 branżach i 17 domenach, by każdy mógł znaleźć projekt dopasowany do siebie.