Java Developer

eConsulting

70 - 105 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Dev/Ops
Inne

Jako firma eConsulting zajmujemy się konsultingiem i outsourcingiem usług IT, rownież wdrożeniami i walidacją. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Java Developera, która wesprze nasz zespół desykowany naszemu klientowi (branża farmaceutyczna). Proponowane wynagrodzenie na tym stanowisku to: 70-105 zł/h + VAT (kontrakt B2B).
Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami propozycji poniżej.

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia:
Middle – 2-3 lata doświadczenia – 70-80 zł/h netto+VAT
Senior – 4 lat doświadczenia – 80-90 zł/h netto +VAT
Lead – 6 lat doświadczenia – 90- 105 zł/h netto+VAT

Miejsce pracy: Kraków (on-site, u klienta), możliwość pracy zdalnej max 1-2 dni w tygodniu.

Opis projektu:
Wsparcie dla zespołu projektowego dla jednego z naszych wiodących klientów/ branża farmaceutyczna. Zupełnie nowy projekt, który uwzględnia rozwój od samego początku platformy dedykowanej dla klienta.

Obowiązki:
- Tworzenie aplikacji poprzez rozwijanie, implementację, zarządzanie komponentami i interfejsami
- Testowanie samodzielnie wprowadzonych zmian
- Rozwój bazy danych oraz integracja oprogramowania
- Kontakt z klientem odnośnie projektu

Wymagana znajomość technologii: Java 7 and 8, Spring Core ,Web Service Soap & REST (JAXB, JAX-WS, JAX-RS) ,CXF/ Axis 2.0/ Spring Services , JMS/ MQueue ,XML,XSD, XSLT, Xpath
Mile widziane doświadczenie z SOA, ESB - Eclipse/ RAD/Netbeans/Spring Tool Suite ,Build Tool (Jenkins/Bamboo, Ant/Maven/Gradle)

Oferujemy naszym Konsultantom:
- Pakiet medyczny Medicover
- Pakiet MultiSport
- Regularnie odbywające się imprezy integracyjne
- Finansowanie szkoleń i certyfikatów zawodowych

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O eConsulting

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości usług IT. Od 2002 roku wspieramy swoich klientów zarówno w codziennej pracy jak i w osiąganiu celów długoterminowych.Głównymi odbiorcami naszych usług są centra biznesowe oraz wiodące firmy międzynarodowe i polskie. W portfolio klientów eConsulting znajdują się przedsiębiorstwa przede wszystkim z branż: farmaceutycznej, finansowej, telekomunikacji, logistyki, energetyki, przemysłu oraz nowych technologii, ale jesteśmy otwarci na współpracę z firmami działającymi również w innych branżach.Naszą domeną jest profesjonalne doradztwo w obszarze IT, usługi outsourcingu specjalistów, zespołów i usług IT, a także projekty IT typu fixed price.