Junior PHP Developer (Fullstack)

INTER.EXPERT
  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Institute for Computer Research and Development Wroclaw (ICRD) jako cześć polsko-niemieckiej grupy INTER.EXPERT, rozwija oprogramowanie webowe oraz mobilne dla międzynarodowego grona klientów z branży HR.

Aktualnie w związku z rozwojem firmy ICRD poszukujemy Ciebie na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)
Nr ref.: PHP/KD/07/WR

Zakres obowiązków:
- Tworzenie oprogramowania
- Aktywny udział w spotkaniach projektowych
- Współpraca z innymi członkami zespołu oraz grupy kapitałowej w zakresie realizowanych projektów

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość PHP (OOP)
- Bardzo dobra znajomość baz danych MYSQL
- Znajomość CSS, HTML, Javascript, jQuery
- Znajomość systemu kontroli wersji GIT
- Znajomość jednego z frameworków: Symfony, Zend, CodeIgniter, Laravel lub inny

Mile widziane:
- Znajomość PHP7
- Znajomość jednego z frameworków (AngularJs, VueJs, ReactJs)
- Doświadczenie w pracy z systemami CMS (Wordpress/Drupal/Joomla)
- Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

Firma oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub współpracę B2B
- W pełni wyposażone stanowisko pracy w biurze
- Realizowanie ciekawych projektów
- Możliwość wyjazdów zagranicznych
- Miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z moim udziałem w konkretnym i jednoznacznie określonym procesie rekrutacyjnym."
Administratorem danych osobowych jest INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-012) przy ul. Wyścigowej 56G/3E.

Numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 12288

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania