.NET Developer

Weegree

50 - 90 zł netto / godzinowo

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Dla jednego z naszych klientów szukamy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

rozwój aplikacji (SaaS)-aplikacja wielojęzyczna, tworzenie nowych cech i atrybutów prawie 100%
rozwój REST API
proponowanie nowych rozwiązań (definiowanie, implementacja praw dostępu, struktury organizacyjnej), architektury
konfiguracja struktury

Wymagania:

ASP. NET Core MVC 2.1
Entity Framework Core 2.1 or EF 6.
koncept DDD § Microsoft Dynamics CRM
zasady SOLID
Mile widziane:

React.js with Redux, RabbitMQ, Angular, TeamCity, Jira,

Oferujemy:

dofinansowana karta Multisport ,
opłacona prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie na życie,
pizza day,
poniedziałki- śniadanie,
wybór desktopu

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― SCRUM
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Weegree

O Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.