Senior frontend developer

Superskrypt

10 000 - 15 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2015 Rok założenia firmy

  • https://superskrypt.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Do Superskryptu szukamy Senior Developera.

Oczekujemy, że (idealnie):
– umiesz zamieniać rozbudowane wizje projektantów w działający kod
– masz na koncie spektakularne realizacje www (idealnie na poziomie Awwwards SotD)
– umiesz przewodzić w zespole i dzielić się swoją wiedzą
– umiesz pociągnąć development po stronie backendu (WordPress / Railsy / python), a także masz doświadczenie z apkami

Obowiązki:
– tworzenie serwisów www dla branży kultury / edukacji
– wyznaczanie kierunku rozwoju technologicznego dla całego zespołu developerskiego
– opracowanie architektury rozwiązań klientów
– wyceny / udział w prowadzeniu projektów

Oferujemy:
– ambitne projekty
– pełen etat w Warszawie
– forma zatrudnienia – dowolnie
– pracę w małym zespole i realny wpływ na kierunek jego rozwoju

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konferencje

O Superskrypt

Superskrypt to agencja interaktywna z Warszawy. Specjalizujemy się w tworzeniu m. in.:
    1. interaktywnych serwisów opowiadających historie oraz animacji
    2. multimedialnych eksponatów w muzeach
    3. dużych serwisów webowych

Nasze realizacje regularnie dostają nagrody, np. najlepsza strona mobilna 2017 (Mobile Trend Awards 2017). Jesteśmy w top 15 polskich agencji wg Awwwards, choć pracujemy nad poprawą tej pozycji. Pracujemy z jednym z najlepszych zespołów graficznych w Polsce (np. wielokrotne nagrody European Design Awards, Must Have’y, itd).