WebMaster/Front-end Developer

Britenet Sp.z o.o.

70 - 100 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://britenet.com.pl/ WWW

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu  IT i realizacji projektów informatycznych; 450 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017 w Polsce (wg. Computerworld- TNS)

Zobacz co się u nas dzieje na:

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy Programistów na poziomie Professional do projektu realizowanego dla klienta z branży ubezpieczeniowej –  jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na rynku polskim i zagranicznym.

Oczekiwania:
- Ekspercka wiedza z zakresu HTML5, CSS3 oraz JavaScript
- Bardzo dobra znajomość jQuery, SCSS, TypeScript, Bootstrap
- Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w Angular5 lub vue.js
- Dobra znajomość Java
- Znajomość relacyjnych baz danych oraz technologii Webservice (SOAP lub REST)
- Znajomości narzędzi: Git, Stash, JIRA, Jenkins, IDEA
- Znajomości zasad SEO lub Google Webmaster Tools
- Mile widziane doświadczanie w pracy z Liferay (CMS)
- Mile doświadczenie w e-commerce
- Mile widziane doświadczenie, jako UI/UX Designer

Dodatkowo:
- Otwartość i bardzo dobra komunikatywność (bezpośrednia współpraca z biznesem)
- Inicjatywa
- Proaktywność i pomysłowość
- Umiejętność pracy w zespole oraz poczuciem humoru :)

Zakres obowiązków:
- Rozwój aplikacji front-endowych
- Zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań, wydajności i dostępności usług
- Rozwój i dbanie o standardy produkcji oprogramowania (narzędzia, biblioteki, rozwiązania, standardy kodowania) oraz rozwój warsztatu programistycznego
- Ustalanie zakresu zmian zgodnie z wymogami biznesowymi, współpraca z Product Ownerami ( dbałość Backlog) planowanie wdrożeń
- Rozwoju strony WWW i formularzy online
- Rozwój i opieka na serwisem
- Automatyzacja procesów wytwórczych
- Przekazywanie danych formularza do i osadzenie w technologii Liferay

Co oferujemy:
ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty trzykrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 11-letnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach.
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 500 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Białymstoku i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Trzykrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017).

Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów. Nasze usługi zapewniają Klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu doskonałej kontroli kosztów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.

Po prostu do nas dołącz!