Inżynier Robotyk w Zespole Wdrożeniowym (Robot’s Shepherd)

Versabox Sp. z o.o.
Język programowania
Narzędzia
Inne

VersaBox to interdyscyplinarny zespół inżynierów zajmujących się produkcją autonomicznych robotów mobilnych typu SGV (Self Guided Vehicles) działających w oparciu o innowacyjny system inteligentnej nawigacji. Zajmujemy  się zarówno projektowaniem konstrukcji robotów, elektroniki, jak i oprogramowaniem (zaawansowane algorytmy nawigacji, percepcji, sterowania). Produktem VersaBox jest nowoczesny system automatycznego transportu intra-logistycznego, przeznaczony do zakładów produkcyjnych i magazynów.
Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Obecnie prężnie działamy na rynku autonomicznych robotów mobilnych, wdrażając opracowane rozwiązania w zakładach produkcyjnych czołowych przedstawicieli branży motoryzacyjnej.

Nieustannie dbamy o rozwój zarówno pracowników, jak i własnych produktów, współpracując z wiodącymi światowymi dostawcami najnowszych technologii oraz linii produkcyjnych z zakresu Industry 4.0.

Obecnie do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ul. Jutrzenki; południe Polski

Jakie będą Twoje zadania?

Obsługa i programowanie (online) autonomicznych robotów transportowych SGV;
Optymalizacja pracy robotów i procesu transportowego;
Analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących;
Prowadzenie / nadzór / programowanie / szkolenie obsługi robotów u klienta.

Co jest dla nas ważne?

Wykształcenie wyższe, kierunkowe, preferowane specjalności: Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektronika;
Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania, konfigurowania,  uruchamiania systemów robotycznych (robotyk, automatyk);
Umiejętność samodzielnego programowania ( C++, Python);
Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie średniozaawansowanym;
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
Prawo jazdy kat B;
Pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów do klienta (70-80 % czasu pracy);
Mile widziana znajomość: ROS (Robot Operating System), AI (Artificial Intelligence);
Z naszej strony możemy zagwarantować:

Pracę w nowoczesnej firmie, która łączy pasję z biznesem;
Współpracę w młodym, pozytywnym środowisku;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się firmie;
Pracę na zaawansowanych technologicznie robotach mobilnych;
Swobodę w wyborze narzędzi do pracy oraz realny wpływ na efekt, jaki wspólnie osiągniemy;
Wyjątkowo ciekawą pracę, z której będziesz czerpał dużo satysfakcji;
Przyjazną atmosferę pracy
Przejrzystą ścieżkę kariery tj.: docelowo lider zespołu integracyjno/wdrożeniowego.
Jesteśmy także otwarci na osoby z mniejszym doświadczeniem, gotowe do podjęcia rozwoju w branży AI!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Versabox Sp. z o.o.

Nieustannie dbamy o rozwój zarówno pracowników, jak i własnych produktów, współpracując
z wiodącymi światowymi dostawcami najnowszych technologii oraz linii produkcyjnych
z zakresu Industry 4.0.