Programista C# - Projekt enova365 Workflow / DMS

Soneta Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • https://www.enova.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków

  • rozwój oprogramowania enova 365 w obszarze Workflow i DMS i Business Intelligence;
  • przygotowywanie testów automatycznych aplikacji;
  • dokumentowanie implementowanego kodu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne);
  • znajomość programowania w języku C#.
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy);
  • komunikatywność, dokładność, terminowość;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych;
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia;
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego;
  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio;
  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git);
  • Øznajomość rozwiązań klasy BI oraz ERP.

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się obszarze biznesowym (Workflow oraz DMS i Business Intelligence);
  • pracę przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi programistycznych;
  • pracę w solidnej polskiej firmie IT o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia);
  • możliwość pracy zdalnej;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet MultiSport;
  • pozytywną atmosferę pracy, udział w dynamicznym rozwoju firmy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Prysznic
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O Soneta Sp. z o.o.

Soneta Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem nowoczesnego oprogramowania klasy ERP do zarządzania –enova365. Podczas szesnastoletniej historii firmy, jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez: Wykorzystywanie nowych technologii, tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu. Soneta jest Złotym Partnerem firmy Microsoft. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które sprawia, że nasi Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy.

Od 2014-05-07 r. nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma i udostępnia szereg informacji świadczących o wiarygodności Firmy.
W procesie rekrutacji szukamy kandydatów utalentowanych, kreatywnych, chcących się sprawdzić w projektach wielozadaniowych.