Programista / Analityk - VBA/Access/C#

FBD
Język programowania
Baza danych
Inne

FBD to niewielka firma świadcząca usługi dla firm z branż produkcyjnej.
Jesteśmy na rynku od 2002 roku.
SUR-FBD CMMS/EAM (www.sur.pl) to oprogramowanie dla firm z branży przemysłowej.

Głównym zadaniem oprogramowania jest zarządzanie działem utrzymania ruchu,
jako kluczowym dla zapewnienia ciągłości produkcji.
Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:
  • Opieka i rozwój złożonych aplikacji MS Access/VBA
  • Praca na etapie analizy/ projektowania/ implementacji/ testowania
  • Samodzielne zarządzanie projektami
  • Rozwój aplikacji C#
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku programisty VBA
  • Dobra znajomość MS Access
  • Dobra znajomość Ms Sql Server
  • Znajomość projektów ADP - MS Access 2003/2010.
  • Dobra znajomość TSQL
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność i kreatywność
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość C#
  • Znajomość DevExpress, WinForms
Oferujemy:
  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę/ umowa o dzieło/ samozatrudnienie)
  • Spokojną pracę w niewielkim zespole
  • Brak konieczności pracy w nadgodzinach (chyba, że kandydat sam sobie zażyczy)
  • Bezpłatny parking
  • Możliwość wybrania wygodnych dla kandydata godzin pracy
  • Możliwość uzyskania dużego wpływu na tworzone oprogramowanie
  • Pracę przy ciekawych projektach dla liderów rynku (http://sur.pl/nasi_klienci.php)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania
  • W pełni wyposażoną kuchnię (jeśli ktoś lubi samodzielnie przygotować posiłek) lub dobre knajpki w okolicy
  • Pełen węzeł sanitarny (możesz przyjechać do pracy na rowerze/ przybiec i wciąż czuć się swobodnie:)
  • Mini-siłownię – dla odprężenia w czasie pracy
  • No i jeszcze dojazd bez korków z większości lokalizacji w Warszawie !!!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Prysznic
  • Szkolenia
  • Siłownia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia