Nakarmimy Seniora PHP

innovAgile sp. z o. o.

9 000 - 13 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2016 Rok założenia firmy

  • https://www.innovagile.com/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Dev/Ops

Jedzenie oczywiście jest ważne (czytaj niżej), ale ważniejsze dla nas jest programowanie.
Przyłącz się do naszego zespołu jako

Starszy Programista PHP

Pracujemy nad projektami dla firm z Wielkiej Brytanii, Polski i USA.

Pracujemy z ludźmi, dla których programowanie i technologia są pasją. Kładziemy duży nacisk na jakość naszych rozwiązań i staramy się uczyć od siebie nawzajem, ale też korzystamy ze szkoleń, żeby nasz kod był SOLIDny i jak najpiękniejszy.

Szukamy doświadczonych programistów PHP, którzy nie boją się zajrzeć czasem do Javascriptu (FE, BE), a pracowali wcześniej z frameworkami PHP (Laravel, Symfony) i szukają okazji do dalszego rozwoju.

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i implementacja aplikacji internetowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu: architektura, code reviews
  • Praca w Scrum i innych metodykach Agile

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu PHP (v.7, OOP) i znajomość frameworków (Laravel, Symfony), tworzenia unit testów
  • Umiejętność programowania w Javascript
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Zaawansowana wiedza o algorytmach, silnikach bazodanowych, sposobach profilowania i optymalizacji aplikacji, wzorcach projektowych
  • Doświadczenie w pracy z MySQL, AWS, Redis, ElasticSearch, Docker; Tworzenie i konsumpcja API
  • Doświadczenie w pracy z git (GitLab), CI/CD. Clean code, SOLID
  • Mile widziane umiejętności programowania w innych językach oraz chęć do ich poznawania
  • Dążenie do pogłębiania swoich umiejętności, ciągłego uczenia i dzielenia się wiedzą

Oferujemy:
  • Pracę przy zaawansowanych projektach z kompetentnymi współpracownikami
  • Możliwość dalszego rozwoju przez dostęp do firmowej biblioteczki, szkoleń online oraz udział w konferencjach
  • Przyjazną atmosferę w pracy. Wspólne wyjścia integracyjne
  • Odpowiednie narzędzia pracy i dowolną formę zatrudnienia

Zapewniamy bezpłatnie wyżywienie w biurze,
żebyś nie musiał martwić się przyziemnymi sprawami,
a kartę Multisport Plus,
żebyś później te zgromadzone kalorie mógł spalić.

Jesteś dumny ze swojego kodu? Spełniasz większość naszych oczekiwań?
Chcesz się dalej uczyć i przekazywać swoją wiedzę innym?

Czekamy na Ciebie!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― git
  • System zarządzania projektem ― GitLab
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― GitLab
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Wiki
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Biblioteka firmowa

Praca w innovAgile sp. z o. o.

O innovAgile sp. z o. o.

innovAgile – ideas fulfilled
innovAgile have been providing software development and Agile project management services for clients from the UK, USA, and Poland.

We have been mostly working on PHP and Javascript large-scale projects following Scrum and Kanban.