Junior PHP Developer

Quitsnap Sp z o.o.

3 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

  • http://www.quitsnap.com WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

W związku z dynamicznym rozwojem produktu i planami ekspansji na rynki europejskie, poszukujemy osoby na stanowisko:

(Warszawa Centrum)

Zadania:
- projektowanie i implementacja nowych oraz rozwój już istniejących funkcjonalności systemu
- optymalizacja oraz poprawianie wydajności aplikacji
- bieżąca obsługa zleceń od klientów (modyfikacja skryptów, nowe integracje, tworzenie kreacji na podstawie dostarczonych projektów graficznych)

Wymagania:
- minimum pół roku doświadczenie na stanowisku programisty PHP
- dobra znajomość PHP, JavaScript oraz CSS
- doświadczenie w pracy z frameworkami PHP będzie dodatkowym atutem
- znajomość SQL
- znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
- dobra znajomość języka angielskiego

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Quit Snap Sp.zo.o.z siedzibą w Warszawie, 02-011, Al. Jerozolimskie 107, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Quit Snap Sp.zo.o. z siedzibą w Warszawie, 02-011, Al. Jerozolimskie 107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r., Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Piłkarzyki

O Quitsnap Sp z o.o.

QuitSnap jest agencją interaktywną skupiającą się na usługach dotyczących optymalizacji konwersji stron (CRO) z wykorzystaniem autorskiego systemu on-site retargetingu. Nasz system oferuje możliwości łatwej integracji z dowolną stroną www klienta, celem monitorowania ścieżki użytkownika i prezentacji personalizowanych treści w odpowiedzi na ich akcje (exit intent, bezczynność, scroll, czas spędzony na stronie itp). Narzędzie pozwala na zbieranie leadów, ankiet, akcje promocyjne oraz wzmocnienie zaufania marki.