Programista aplikacji multimedialnych

Alpha Vision Sp. z o.o.

6 000 - 13 000 zł netto

Opis oferty

Główne zadania:

Samodzielne i/lub zespołowe tworzenie aplikacji multimedialnych (we współpracy z grafikami, content managerami i innymi programistami) z wykorzystaniem technologi Microsoft Surface, Kinect, Argumented Reality, video 360, UNITY.

Do obowiązków pracownika należeć będzie min:

Tworzenie programów, aplikacji i systemów interaktywnych oraz zapewnienie ich poprawnego funkcjonowania w trakcie realizacji. Tworzenie aplikacji na stoły interaktywne (iTable) / monitory dotykowe, interaktywne projekcje wielkoformatowe, aplikacje AR (rzeczywistość rozszerzona), aplikacje sterowane ruchem/gestem.

Poszukujemy osób pomysłowych, energicznych, zdeterminowanych, myślących nieszablonowo oraz lubiących wyzwania.

Miejsce pracy:

Cały świat, ale najlepiej Warszawa :)

Oczekujemy:

Znajomość Unity 3D i/lub Microsoft XNA, znajomość Flash Actionscript 3.0, doświadczenie w programowaniu gier i aplikacji na opisane platformy, generalnie Natural User Interface (ekrany dotykowe, Kinect), podstawowej znajomości narzędzi graficznych umożliwiających proste i szybkie poprawki elementów graficznych. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji na iOS lub Android. Mile widziana zaawansowana umiejętność obsługi programów graficznych i tworzenia w nich layoutów i grafik do aplikacji

Oferujemy:

Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o mocnej pozycji na Polskim rynku eventowym. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niemożliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych, często pionierskich projektach multimedialno - interaktywnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio:

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Alpha Vision Sp. z o.o.

O Alpha Vision Sp. z o.o.

Alpha Vision Event Engineering – wieloletnie doświadczenie w multimedialnej obsłudze eventów i tworzeniu systemów (aplikacji) interaktywnych
Na polskim rynku eventowym funkcjonujemy od 2006 roku, nieustannie zapewniając swoim klientom wysokiej jakości usługi i niezapomniane chwile.

Przez 13 lat naszej działalności dostarczaliśmy sprzęt na imprezy klubowe, plenerowe, integracyjne, biznesowe, szkolenia, targi, kongresy, akcje promocyjne produktów i usług. Wykonaliśmy także dziesiątki aplikacji interaktywnych (na urządzenia mobilne, sterowanych ruchem, sterowanych dotykiem)

Ponadto, na stałe współpracujemy z kilkunastoma stałymi partnerami – agencjami reklamowymi, eventowymi, koncertowymi, organizatorami targów i szkoleń, działami marketingu, fundacjami oraz instytucjami pozarządowymi.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze multimedialnej eventów, a także projektowaniu i wykonywaniu aplikacji na monitory dotykowe, systemy sterowane ruchem, urządzenia mobilne. Obsługujemy zarówno pojedyncze wydarzenia, imprezy cykliczne jak i realizujemy instalacje stałe. A to wszystko sprawia, że działamy kompleksowo, a w zakresie naszych zadań znajduje się: