Back-end Developer Python

INSOH sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2016 Rok założenia firmy

Język programowania
Framework
Inne

Szukamy pasjonatów nowych technologii chcących dołączyć do naszego start-upu i rozwijać z nami innowacyjne rozwiązania z dziedziny e-Mobility, Internet of Things oraz Big Data.

Opis stanowiska:
- Projektowanie i implementacja oprogramowania
- Stały rozwój systemów
- Wdrażanie i integracja oprogramowania

Wymagania:
- Umiejętność programowania w języku Python z użyciem frameworka Django, Django REST framework
- Co najmniej 2 letnie doświadczenie w komercyjnych projektach Django
- Wiedza odnośnie zapewnienia jakości oprogramowania oraz tworzenia testów jednostkowych/funkcjonalnych
- Znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
- Znajomość SQL oraz baz relacyjnych (PostgreSQL)
- Znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix
- Znajomość języka angielskiego
- Analityczne podejście do problemów

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
- Znajomość najnowszych standardów webowych (HTML5, JavaScript, CSS)
- Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux
- Umiejętność przestrzegania standardów (PEP8, TDD)
- Dodatkowych atutem będzie znajomość ES6 oraz Vue.js

Oferyjemy:
-Praca w projektach multidyscyplinarnych
- Wynagrodzenie: 5-10k (netto)
- Rodzaj umowy: B2B, UoP, UoD
- Praca zdalna oraz w Warszawie na Stadionie Narodowym

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu:
[email protected]
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― git
  • System zarządzania projektem ― Codebase
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy