Konsultant SAP PI / ABAP

Int4

5 000 - 10 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

Baza danych

W zespole Int4 znajdują się autorzy książek o SAP oraz SAP Mentor. Specjalizujemy się w doradztwie i budowie rozwiązań integracyjnych dla klientów w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech, Holandii, Finlandii i Stanach Zjednoczonych. Praca z nami to możliwość rozwoju kariery konsultanta SAP oraz nauki od wieloletnich praktyków.

Chcemy, aby do naszego zespołu dołączył konsultant SAP z praktyczną znajomością ABAP.

Zadania:
  • analiza potrzeb biznesowych
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań integracyjnych dla systemów SAP
  • tworzenie oprogramowania
  • implementacja techniczna rozwiązań
  • prezentowanie wyników prac oraz prowadzenie szkoleń
Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia w zakresie projektowania i programowania w języku ABAP
  • znajomość baz danych oraz języka SQL
  • studia na kierunkach związanych z programowaniem i zarządzaniem biznesem
  • biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • gotowość na częste (ale krótkie) wyjazdy służbowe
Oferujemy:
  • udział w projektach dla międzynarodowych korporacji, co wiąże się z możliwością zwiedzenia sporej części świata (np. Nowa Zelandia, Australia, Szwajcaria, Indiana)
  • pełną odpowiedzialność za powierzone projekty
  • stałe wsparcie merytoryczne, a przez to szybki rozwój zawodowy
  • miłą i niesformalizowaną atmosferę pracy
  • możliwość przystępowania do technicznych i modułowych certyfikatów SAP

Jeżeli chcesz porozmawiać o tej ofercie, zgłoś się przez formularz, lub napisz do mnie: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania