Inżynier Wsparcia Informatycznego

Sales For

3 000 - 5 000 zł netto

Baza danych
Narzędzia

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Klient - firma technologiczna, dostarczająca kompleksowe autorskie rozwiązania systemowe klasy contact center dedykowane zarówno małym przedsiębiorstwom, jak i dużym korporacjom. Klient posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i integrowaniu systemów informatycznych, m.in. w branżach bankowości i finansów, outsourcingu call/contact center, biur obsługi klienta, energetyki i gazownictwa, a także placówek medycznych oraz działów help desk.

Nr Ref: IWI/KBP/45/2018
Miejsce pracy: Katowice, Bielsko-Biała lub Poznań

Obowiązki:
# Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych na platformie Windows
# Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
# Wsparcie powdrożeniowe Klientów
# Prowadzenie szkoleń Klientów

Wymagania:
# Znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych
# Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
# Umiejętność analitycznego myślenia
# Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy
# Umiejętność pracy w zespole
# Samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane:
# Znajomość jednej z technologii: PostgreSQL, MS SQL, Linux/ Unix, rozwiązań Cisco
# Umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych
# Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
# Pracę w stabilnej firmie realizującej ciekawe projekty
# Możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów
# Elastyczną formę współpracy - umowa o pracę lub B2B
# Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
# Kontakt z najnowszymi technologiami
# Uwaga! Przez ok pierwsze 3 miesiące jest przewidziany okres wdrożeniowy dla kandydatów chcących pracować w Katowicach

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: IWI/KBP/45/2018.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania