Developer Cobol (AS 400)

CORE Services
Baza danych

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.

Obecnie do jednego z projektów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

·         Tworzenie nowych funkcjonalności oraz zmiany istniejących funkcjonalności w języku COBOL

·         Utrzymanie systemu produkcyjnego

·         Testy developerskie i funkcjonalne gotowych funkcjonalności, testy regresji

·         Wsparcie techniczne klienta (3. linia wsparcia wg ITIL; brak kontaktu z użytkownikiem końcowym)

·         Tworzenie dokumentacji technicznej i biznesowej

·         Analiza wymagań od klienta

·         Wdrażenie produktu na środowiska testowe i produkcyjne

Oczekiwania wobec kandydatów:

·         Znajomość języków: COBOL, CL, SQL

·         Umiejętność pracy w systemie OS/400 na platformie IBM iSeries

·         Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z klientem, praca z dokumentacją)

·         Umiejętność pracy z dokumentacją

·         Umiejętność pracy pod presją czasu

·         Znajomość metodologii testowania jako plus

·         Znajomość systemu HP ALM jako plus

Oferujemy:

•          Długoterminową współpracę

•          Dedykowanego opiekuna administracyjnego,

•          Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności

•          Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)

•          Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.