Programista PHP

Netizens
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:

- oprogramowanie i rozwijanie serwisów, aplikacji internetowych, api z wykorzystaniem
języka PHP 5.x i 7.x,
- analiza dokumentacji projektowej niezbędnej w realizacji projektów / zadań,
- testowanie pisanego przez siebie kodu (testy jednostkowe, integracyjne).

Wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji/stron internetowych z wykorzystaniem języka PHP 5.x i/lub 7.x,
- znajomość co najmniej jednego z wiodących frameworków PHP (Laravel, Symfony, Zend Framework itp.),
- doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (np. MySQL, Firebird, PostgreSQL), w tym umiejętność budowania zapytań SQL,
- umiejętność posługiwania się GIT,
- umiejętność programowania z wykorzystaniem technik TDD, DDD,
- stosowanie się do dobrych praktyk w programowaniu: DRY/SOLID/KISS,
- znajomość podstawowych wzorców projektowych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie specyfikacji projektu.

Mile widziane:

- znajomość nierelacyjnych baz danych NoSQL (np. MongoDB),
- znajomość języka JavaScript i technologii frontendowych takich jak jQuery, Vue.js i inne,
- umiejętność budowania aplikacji z wykorzystaniem NodeJS, znajomość Python, .NET.

Oferujemy:

- umowę o pracę/B2B/umowę zlecenie
- motywacyjny system wynagrodzeń
- pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,
- współpracę z najlepszymi specjalistami,
- pracę w młodym zespole i super atmosferę,

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu ― Sonra
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

Praca w Netizens

O Netizens

Your potential, our technology
Netizens to coś więcej niż software house, sami określamy się jako spółka inżynierii kreatywnej. Oferujemy dedykowane rozwiązania programistyczne i inżynierskie, gotowe do wsparcia każdego biznesu. Nie skupiamy się wyłącznie na budowie oprogramowania, ale również od podstaw projektujemy urządzenia elektroniczne.