Python Developer

HRK S.A

6 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Masz doświadczenie w programowaniu w języku Python?
Chcesz wziąć udział w unikalnym projekcie na skalę europejską?
Dobrze rozumiesz architekturę systemu Linux?

Zapraszam do rozmowy o stanowisku:

Twoje zadania:

·         realizacja projektów dla kluczowych klientów firmy - głównie firm o międzynarodowym zasięgu

·         integracja i rozwój nowych modułów systemu przetwarzania danych

·         tworzenie narzędzi do monitorowania usług związanych z chmurami obliczeniowymi

Co oferujemy?

·         okazję zdobycia wyjątkowych kompetencji

·         możliwość tworzenia nowych rozwiązań od podstaw

·         wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

·         konkurencyjne wynagrodzenie

·         szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych

·         miłą i nieformalną atmosferę pracy

Serdecznie zapraszam do kontaktu i rozmowy o projekcie !

Angelika

tel: 723 239 635

[email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów kadrowo-płacowych) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki.