Programista Unity

Spectral Games Sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://www.spectralgames.com WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia programistycznego
  • dobrej znajomości działania i obsługi silnika Unity (Unreal Engine mile widziany)
  • dobrej znajomości języka C++, C#
  • znajomość systemów kontroli wersji
  • umiejętność obsługi relacyjnych baz danych
  • łatwości w przyswajaniu nowych technologii i ich adaptacji w projekcie
  • wiedzy dotyczącej procesu tworzenia gier
  • kreatywności, dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

Obowiązki pracownika:

  • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego - zarówno własnego jak i w oparciu o gotowy silniki gry
  • analizowanie i poprawianie błędów w kodzie gry
  • bezpośredni udział w procesie projektowania gier
  • tworzenie i prototypowanie nowych mechanik
  • współpraca z artystami i designerami
  • tworzenie i obsługa backendu serwerowego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności 5 000 – 10 000 brutto
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę przy przełomowych projektach dla klientów zagranicznych
  • wsparcie w rozwoju umiejętności w zakresie VR i AR (HTC Vive, Daydream, Oculus, ARKit, ARCore)
  • pracę nad ciekawymi i urozmaiconymi tematycznie projektami
  • nieustanny rozwój
  • pracę w zespole doświadczonych twórców gier
  • bardzo duży wpływ na kształt powstających projektów

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Konferencje
  • Prysznic

O Spectral Games Sp. z o.o.

Spectral Games sp. z o.o. to leader gier na platformy AR/VR, grami wyprodukowanymi przez nas Google, Lenovo i Asus promują swoje nowe technologie i najnowsze flagowe urządzenia mobilne.Od lat tworzymy gry mobilne dla największych firm świata jak DeNA, History Channel czy Mattel.