Scala-Spark developer

Turbine Analytics S.A.

7 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Dev/Ops

Turbine Analytics S.A., dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna z branży fintech, wyspecjalizowana w tworzeniu rozwiązań SaaS i Big Data dla polskich i międzynarodowych instytucji finansowych, poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko Programisty Scala/Spark.

Przede wszystkim szukamy Osoby ambitnej i pracowitej, bardziej nastawionej na realizacje zadania z wykorzystaniem najnowszych technologii niż na wysiedzenie w pracy 8 godzin ze stoperem w ręku.

Jesteśmy nastawieni na długofalową, urozmaiconą i zróżnicowaną współpracę, bardziej niż forwardmanagement i spychologia interesuje nas zaangażowanie, koleżeństwo i chęć rozwoju. Zwracamy ogromną uwagę na detale osobowościowe. Tworzymy środowisko pracy sprzyjające szybkiemu rozwojowi zawodowemu.

Turbine Analytics S.A. – Scala/Spark Developer

Miejsce pracy: Warszawa (2 przystanki autobusowe od Metra Politechnika)

Główne zadania:

·         Tworzenie rewolucyjnych rozwiązań IT w modelu SaaS dla polskich i zagranicznych Instytucji Finansowych

·         Udział w projektowaniu rozwiązań IT we współpracy z Analitykami i Product Managerami

·         Udział w projektach prowadzonych w trybie Agile/SCRUM

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

·         Min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu systemów IT

·         Bardzo dobra znajomość języka Scala

·         Doświadczenie w pracy i praktyczna znajomość Sparka

·         Dobra znajomość Javy

·         Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych

·         Dobra znajomość metodyki SCRUM

·         Znajomość GIT

·         Znajomość języka angielskiego

·         Proaktywne nastawienie

·         Dyspozycyjność, gotowość do zadaniowej pracy

Mile widziane (Jeśli poza powyższymi, posiadasz któreś z poniższych obiecujemy, że Twój szef będzie Ci robił kawę co najmniej raz w tygodniu):

·         Znajomość tematyki inwestycji giełdowych i rynków finansowych

·         Znajomość zagadnień finansów ilościowych

·         Znajomość Java EE (EJB, JSF, JPA)

·         Znajomość Cassandry

·         Znajomość Dockera

·         Znajmość RabbitMQ

·         Doświadczenie w integracji z systemami danych finansowych (np. Bloomberg, Reuters)

·         Doświadczenie w pracy z Jira

Oferujemy:

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się globalnie firmie w sektorze zaawansowanych technologii dla finansów i inwestycji (fintech)

·         Rodzinną atmosferę pracy

·         Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

W razie zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected]
w temacie wiadomości należy podać nazwę stanowiska.

W treści CV należy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na okres 6 miesięcy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883.)”

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GitHub
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― GitHub
  • Continuous Integration ― Travis CI
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu ― Sonar
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Imprezy integracyjne (na miejscu i wyjazdowe)

O Turbine Analytics S.A.

Turbine Analytics jest firmą działającą w sektorze fintechowym, skupioną na rozwoju produktów dostarczanych w formie SaaS. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze branży finansowej, obecnie jesteśmy wiodącym dostawcą dla branży asset managerów w Polsce (obsługujemy ponad 1/3 polskiego rynku) i rozpoczynamy niedługo ekspansję na rynki zagraniczne. Zatrudniamy niewielki, ale elitarny, interdyscyplinarny zespół, skupiający specjalistów w dziedzinie rynków finansowych, technologii IT oraz metod ilościowych.