PHP Developer

SoInteractive
Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Twoje zadania
  • Utrzymanie i rozwój istniejących projektów
  • Analiza, projektowanie i realizacja nowych rozwiązań
  • Dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji
  • Wsparcie techniczne klientów

Wymagania
  • Około 2-letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym w PHP5
  • Dobra znajomość Zend Framework
  • Znajomość systemu relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa stron internetowych
  • Znajomość technologii webowych HTML/CSS
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (Git, SVN)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji, komunikację z klientem
Mile widziane
  • Znajomość PHP7
  • Znajomość JavaScript (jQuery)
  • Znajomość Ansible
  • Znajomość ORM (Doctrine)
  • Znajomość narzędzi wirtualizacji (Vagrant)
  • Umiejętność korzystania z systemów śledzenia błędów (Atlassian JIRA & Confluence)
  • Znajomość UML
  • Znajomość innych języków programowania (Java, C#)
  • Znajomość technologii mobilnych (mile widziana znajomość mobile frameworks)
  • Znajomość środowiska Unix/Linux
  • Znajomość Web Services

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Słodkości w każdy piątek
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Kompleks sportowy (siłownia, basen, sauna)

O SoInteractive

Engagement Driven Lab
Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu nowych technologii i kreacji. Łączymy know-how w dziedzinie grywalizacji z najnowszymi narzędziami, tworząc rozwiązania B2B, B2C i B2E, które budują zaangażowanie użytkowników na całym świecie. Za pomocą mechanizmów gier i Internet of Things dostarczamy produkty pozwalające na budowę motywacji, zmianę ludzkich zachowań czy efektywne zarządzanie czasem. Wiedza z zakresu programowania, testowania, user experience, grafiki, zarządzania projektami i koncepcji kreatywnych pozwala nam tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji oraz obu Ameryk.