Tester Oprogramowania

Ineva Services Limited S.K.A.

Opis oferty

Opis stanowiska:
Przeprowadzenie testów oprogramowania;
Kontrola jakości i sprawdzanie poprawności zainstalowanych komponentów oprogramowania;
Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu, diagnozowanie miejsc ich występowania;
Analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów; Weryfikowanie działania nowych funkcjonalności;
Wprowadzanie zmian w konfiguracji oprogramowania;
Planowanie, projektowanie i konstruowanie przypadków i scenariuszy testowych oraz ich weryfikacja;
Przygotowywanie planów testów; Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania.

Wymagamy:
Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane informatyczne (także studenci ostatnich lat studiów);
Wiedza na temat metodyki testowania oprogramowania;
Znajomość specyfiki baz danych;
Znajomość języków SQL;
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej;
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania nietypowych problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego i rozwijania umiejętności w wybranym obszarze zainteresowań;
Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych;
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz różne formy współpracy;
Elastyczny czas pracy;
Możliwość korzystania z firmowej biblioteki;
Samodzielność projektową zależną od umiejętności.
Aplikacje (format „pdf”) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres [email protected] .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― Redmine
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu ― Mess Detector/Code Sniffer
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.