Główny Programista PHP Gdynia

adgroup

od 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Lead Poziom doświadczenia

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukiwany: Główny Programista PHP/Laravel (Fullstack)

Wynagrodzenie: [zależnie od doświadczenia]

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Nadzór nad zespołem programistów

  • Opracowywanie zagadnień technicznych

    Wymagania:

    Bardzo dobra znajomość teoretyczna i praktyczna poniższych metodologii, modeli, technologii:

    - PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Laravel, jQuery
    - Znajomość dobrych praktyk (MVC, REST API, mikroserwisy, skalowalność)
    - Bazy danych - relacyjne i NOSQL (MySQL/MariaDB, MongoDB)
    - ORM, MVC
    - Optymalizacja Memcached, Redis lub Varnish
    - Systemy wersjonowania kodu (SVN, GIT)
    - Co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe
    - Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji
    - Znajomość narzędzi do zarządzania pakietami (Composer, npm) oraz automatyzacji zadań (Robo, Gulp, Grunt),

    Mile widziane:

    - Wiedza na temat automatyzacji (Docker, Vagrant, Continuous Integration)
    - Testy jednostkowe
    - wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
    - znajomość ticket systemów (redmine, Mantis, jira lub podobnych)

    Oferujemy:

    - Wynagrodzenie zależne od umiejętności
    - Możliwości rozwoju
    - Przyjazną atmosferę w biurze

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania