Programista aplikacji internetowych

Mergesoft Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w zakresie interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i systemów baz danych
Praca analityczna w dziedzinie używanych technologii

Oferujemy:
Pracę na pełen etat w stabilnej firmie
Elastyczne godziny pracy
Udział w dużych prestiżowych projektach
Pracę w najnowszych technologiach takich jak Angular, TypeScript, NodeJS

Oczekujemy:
Znajomości języka JavaScript
Znajomości technologii internetowych: HTML, CSS
Podstaw SQL, PL/SQL i języka Java
Chęci rozwoju i poznawania nowych technologii
Ukończenia studiów wyższych na kierunku informatyka. Do rekrutacji zapraszamy również studentów ostatniego roku.

Dodatkowe atuty:
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla urządzeń mobilnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy

O Mergesoft Sp. z o.o.

Od 17 lat wspieramy firmy w lepszym zarządzaniu procesami zachodzącymi w ich przedsiębiorstwach oraz osiąganiu podstawowych celów strategicznych, poprzez tworzenie i dostarczanie nowoczesnych systemów informatycznych.
Nasza marka stanowi konsorcjum dwóch firm: Mergesoft oraz Topdata. Każda z nich wniosła we wspólny projekt nieco inne wartości - Mergesoft - doświadczenie i znajomosć branży bankowej, natomiast Topdata - technologię, infrastrukturę oraz know how. Celem projektu jest odpowiedź na wciąż zmieniające się potrzeby rynku.
W naszym dorobku znajdują się między innymi: system do obsługi bankowości elektronicznej, aplikacja do zarządzania relacjami z klientem (crm), system wspomagający zarządzanie organizacją (erp), aplikacja do tworzenia i zarządzania treściami strony internetowej, system do raportowania błędów, zgłaszania poprawek czy obsługi wniosków.