WEB (Python/Django) Developer

Open-E Poland Sp. z o.o.

4 000 - 8 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 1998 Rok założenia firmy

  • http://www.open-e.com/ WWW

Język programowania
Framework
Inne

Open-E Poland - firma z branży IT / producent oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych z siedzibą w Bytomiu - poszukuje aktualnie do pracy stacjonarnej:

Python/Django Developer

Obowiązki:

  • projektowanie, tworzenie i utrzymanie aplikacji webowych:
    • 75% backend (Python: Django)
    • 25% frontend (JavaScript: jQuery, ExtJS, ReactJS)
  • optymalizacja i refaktoring kodu
  • tworzenie testów automatycznych (unittest, selenium, behave)
  • dokumentowanie wytworzonych funkcjonalności (RST, Google Drive)

Specyfika pracy:

  • Scrum
  • Git + feature-branch workflow (Bitbucket Server)
  • Code Review
  • Continuous Integration (Buildbot, pylint, pep8, coverage)
  • Deployment Automation (Ansible)
  • swoboda wyboru narzędzi
  • uczestnictwo w wyborze technologii i konwencji

Wymagania:

  • umiejętność programowania w języku Python z wykorzystaniem Django
  • znajomość JavaScript
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski (przynajmniej na poziomie dokumentacji technicznej)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub zrealizowane projekty niekomercyjne

Mile widziane:

  • znajomość dobrych praktyk w tworzeniu nowoczesnych aplikacji webowych
  • znajomość ekosystemu Django (np. Celery, Django REST Framework)
  • znajomość frameworków JavaScript (jQuery, ExtJS, ReactJS)
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany GIT)
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)

Nasza oferta:

  • umowa o pracę (wynagrodzenie 3500-5500 zł netto) lub kontrakt B2B (6000-8500 zł netto)
  • sympatyczna atmosfera pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów
  • udział w specjalistycznych szkoleniach (produktowych, technicznych)
  • dofinansowane lekcje języka angielskiego
  • bogaty pakiet socjalny: Medicover, Hestia NNW, karta FitSport
  • dodatek relokacyjny i wsparcie przy przeprowadzce
  • dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. DTŚ, Autostrada A1)
  • swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych
  • dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość
  • nastawienie na zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym – elastyczny czas pracy
  • eventy integracyjne
Więcej informacji o naszej firmie, produktach i wartościach, którymi się kierujemy, znajdziesz na stronie http://www.open-e.com/about-us

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW Axa
  • Eventy integracyjne
  • Baza wiedzy

O Open-E Poland Sp. z o.o.

Enterprise Storage OS and Software for Every Business

Open-E Poland sp. z o. o.

Open-E, Inc. jako firma działająca od 1998 roku ma silnie ugruntowaną pozycję na rynku pamięci masowych, na który dostarcza oprogramowanie w postaci systemu operacyjnego do zarządzania serwerami pamięci masowych. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób zarządzać zasobami na poziomie usług NAS oraz SAN.

Rozwijając produkty firmy, pracownicy mają dostęp do najnowszych technologii i trendów obowiązujących na rynku pamięci masowych, włączając w to sprzęt i oprogramowanie. Obsługiwane przez nas protokoły takie jak np. SMB, FTP, iSCSI, Fibre Channel lub Infiniband oraz plikowa i blokowa transmisja danych nie mają dla nas tajemnic, tak samo jak jądro ulubionego przez nas systemu operacyjnego Linux. Wykorzystujemy techniki zwinnego programowania (Scrum), które łącznie z częstymi przeglądami wytwarzanego kodu, testami manualnymi oraz automatycznymi zapewniają utrzymanie najwyższej jakości produktów firmy.

Ciągłe monitorowanie rynku pozwala nam na dostarczanie klientom funkcjonalności, której oczekują.

Mamy ponad 30.000 wdrożeń, w ponad 100 krajach. Nasze rozwiązania wykorzystywane są między innymi przez takich klientów, jak Bosch, Daimler AG,  Philips, Volkswagen, SAP, Lufthansa, Raymond James, Siemens, Samsung, Alcatel-Lucent czy Vodafone.