Młodszy programista

Tigura Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – zajmującego się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania medycznego, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Młodszy Programista
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Tworzenie projektów technicznych;
Prace implementacyjne;
Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:
Biegłość w tworzeniu aplikacji w środowisku Borland Delphi (niekoniecznie komercyjne);
Dobra znajomość języka SQL;
Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub studenci ostatnich lat;
Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
Umiejętność pracy w zespole.

Klient oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie min. 4.000 PLN brutto (do negocjacji dla najlepszych);
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Przyjazną atmosferę;
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
Udział w interesujących i rozwijających projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]  z dopiskiem „Młodszy programista”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania