PL/SQL Developer

CORE Services
Baza danych
Inne

Opis oferty

Najważniejsze obowiązki:
 Tworzenie nowych baz danych oraz rozwój i optymalizacja istniejących procesów.
 Optymalizowanie wydajności baz danych.
 Tworzenie procedur w PL/SQL.

Idealny kandydat posiada:
 Min. dwóch lat doświadczenia w charakterze programisty PL/SQL,
 Znajomości baz danych Oracle i PL/SQL na wysokim poziomie,
 Znajomości transakcji (pisanie złożonych procedur z pełną kontrolą transakcyjności),
 Doświadczenia w zakresie tworzenia i optymalizacji skryptów i procesów ETL,
 Znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodne korzystanie z dokumentacji oraz komentowanie kodu źródłowego,
 Sumienności, samodzielności i dobrej organizacja pracy,
 Mile widziane doświadczenie w bankowości.

Oferujemy:
 Długoterminową współpracę,
 Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
 Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
 Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.