Programista Delphi

IT hunters
Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Agencja personalna IT hunters dla swojego klienta,
firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych
rozwiązań logistycznych oraz informatycznych
poszukuje pracownika na stanowisko:

PROGRAMISTA DELPHI
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
•rozwój i utrzymanie systemu WMS
•projektowanie i rozwój oprogramowania, przede wszystkim w środowiskach Delphi oraz C#
•obsługa baz danych z wykorzystaniem języka SQL
•modyfikacja systemy na potrzeby nowych wdrożeń
•pisanie fragmentów dokumentacji oraz sprawozdań

Wymagania:
•wykształcenie wyższe kierunkowe
•znajomość języka SQL, szczególnie z wykorzystaniem baz danych MySQL
•umiejętność programowania w Delphi oraz C#
•znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne czytanie dokumentacji
•umiejętność pracy w zespole
•umiejętność pracy samodzielnej
•pragmatyczne podejście do rozwiązywania problemów – umiejętność znalezienia najprosztszego
   rozwiązania dla zrealizowania celu
•umiejętność pisania dokumentacji i specyfikacji
•asertywność w kontaktach z klientami
•gotowość do wyjazdów na wdrożenia ok. 1 tydzień / 3 miesiące

Nasz klient oferuje:
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•pracę w młodym, dynamicznym zespole
•mozliwość rozwoju i szkoleń
•pracę przy ciekawych projektach
•bardzo dobre warunki i atmosferę pracy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O IT hunters

IT hunters to zespół headhunterów z doskonałą znajomością branży IT oraz najnowocześniejszych technik rekrutacyjnych. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, znajomość rynku, kontakty branżowe, a także nowatorskie sposoby i narzędzia rekrutacyjne. Wspieramy rozwój polskich i zagranicznych firm dostarczając pracowników o unikatowych kompetencjach i umiejętnościach.