Tester Oprogramowania /QA

Talent Partners
Narzędzia

Dla naszego Klienta - rozwijającej się firmy z branży IT o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref. TO/72/17

Najważniejsze obowiązki:

  • przygotowywanie przypadków testowych i scenariuszy testowych,
  • przeprowadzanie testów serwisów i aplikacji internetowych,
  • przygotowanie i przeprowadzenie testów zautomatyzowanych w środowisku webowym,
  • umiejętność raportowania błędów, jasnych opisów problemów i prowadzenia czytelnej i przejrzystej dokumentacji błędu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych opartych na środowisku webowym,
  • doświadczenie w testach manualnych,
  • znajomość terminologii związanej z testowaniem oprogramowania,
  • znajomość w praktyce HTML oraz CSS,
  • znajomość narzędzi developerskich w CHROME, Firebuga,
  • znajomość SELENIUM, WebDriver,
  • znajomość GIT,
  • znajomość narzędzi do raportowania błędów,
  • znajomość architektury REST,
  • podstawowa znajomość programowania w językach JAVA, PHP,
  • znajomość MySQL w stopniu pozwalającym na pisanie zapytań w środowisku testowym oraz odpytań baz w środowisku produkcyjnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z środowiskami ciągłej integracji,
  • znajomość frameworka AGILE Scrum,
  • umiejętność pisania własnych skryptów przeszukujących zasoby baz danych w poszukiwaniu anomalii w danych,
  • znajomość frameworka Protractor,
  • znajomość języka JavaScript.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • pakiet benefitów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w kompetentnym zespole doświadczonych testerów,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY