.Net Developer Warszawa

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Klient: Firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania dla sektora IT, skupiająca się na poprawie procesów oraz infrastruktury w organizacjach. Jednym z kierunków działań firmy jest wsparcie Samorządów w zakresie m.in. kontroli zarządczej czy prognozy finansowej. Ponadto firma działa w sektorach: telekomunikacja, bankowość oraz energetyka.

Stanowisko:  .Net Developer

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Obowiązki:

  • Analizowanie potrzeb klienta oraz projektowanie rozwiązań IT,
  • Prace programistyczne,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego,
  • Dobra znajomość platformy .Net (C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, ASP.NET Core, SQL Server),
  • Dobra znajomość Microsoft Windows Workflow,
  • Wyższe wykształcenie (firma jest również otwarta na studentów IV, V roku),
  • Komunikatywność, chęć pracy w zespole oraz chęć zdobywania wiedzy i dzielenia się nią,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta:
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę bądź B2B,
  • Praca w biurze w centrum Warszawy,
  • Praca w około 5 osobowych zespołach (w zależności od wielkości realizowanego projektu),
  • Budżet na dodatkowe kursy, certyfikaty, wyjazdy na konferencje,
  • Wyjazdy oraz imprezy integracyjne.