IT Project Manager (m/k)

LIS Polska Sp z o.o.

LIS Polska Sp. z o. o.  jest jednym z wiodących producentów oprogramowania IT dla transportu, spedycji i logistyki w krajach europejskich. Od ponad 36 lat rozwijamy i oferujemy innowacyjne oprogramowanie do planowania transportu (TMS), zarządzania flotą i realizacji zleceń transportowych.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszego oddziału w Pszczynie poszukujemy osób do działu Project Managament z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska:

  • Samodzielne przeprowadzenie wdrożenia naszego systemu dla transportu, spedycji i logistyki u klientów
  • Analiza wymagań klienta
  • Bieżąca obsługa klienta
  • Wsparcie klienta w zakresie optymalizacji procesów biznesowych z pomocą oprogramowania WinSped
  • Udział w rozwoju systemu WinSped ®

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziana informatyka, logistyka - idealnie z doświadczeniem zawodowym)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość IT i/lub procesów logistycznych
  • Umiejętność szybkiej organizacji pracy

Oferujemy

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji, komunikację w jęz. niemieckim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach
  • Laptop, telefon komórkowy oraz szkolenia za granicą

Prosimy o wysłanie CV w jęz. polskim i/lub niemieckim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O LIS Polska Sp z o.o.

LIS Polska Sp. z o.o.  jest jednym z wiodących producentów oprogramowania IT dla transportu, logistyki i spedycji w krajach europejskich. Od ponad 36 lat rozwijamy i oferujemy innowacyjne oprogramowanie do planowania transportu (TMS), zarządzania taborem i realizacji zleceń transportowych.