Programista

BIMobject Poland sp. z o.o.
Język programowania

BIMobject Poland sp. z o.o. poszukuje doświadczonych programistów do nowopowstającego zespołu. Pracując w naszej firmie będziesz miał szansę sprawdzić się w międzynarodowym zespole entuzjastycznych ludzi skupionych na rozwoju nowoczesnych narzędzi modelowania komputerowego. BIMobject® to światowy lider w zakresie dostarczania technologii BIM na potrzeby architektury i branży budowlanej. W naszej, największej w Europie, bazie obiektów BIM, zarejestrowanych jest prawie 350 000 użytkowników z całego świata.

Główne obowiązki:

  • tworzenie oraz rozwój aplikacji w silnikach czasu rzeczywistego (VR/AR)
  • współpraca z klientem oraz międzynarodowym zespołem przy budowaniu zakresów projektowych i planowaniu prac zespołu projektowego
  • prowadzenie dokumentacji projektowej oraz raportowanie wykonanych zadań przełożonym
  • realizacja gotowych rozwiązań na podstawie wizji biznesowych w ramach projektów B+R

Oczekujemy:

  • znajomości silników czasu rzeczywistego
  • doświadczenia w programowaniu w silniku Unreal lub Unity3D
  • doświadczenia w programowaniu C# lub C++
  • znajomości podstawowych wzorców projektowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym zespole
  • pracę w firmie zajmującej się nowymi technologiami IT dla architektury i budownictwa
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji
  • nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji - Nowe Gliwice

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O BIMobject Poland sp. z o.o.

BIMobject Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zajmuje się sprzedażą usług programistycznych dla branży AEC (Architecture-Engineering-Construction / Architektura-Budownictwo), a korzystając z profesjonalnej kadry o wysokich kompetencjach programowania, zajmuje się również pracami badawczo-rozwojowymi w zakresie technologii BIM, rozwijając ten dynamiczny sektor rynku.

BIMobject Poland oferuje działalność związaną z doradztwem w zakresie informatyki, oprogramowania dla architektury, a także działalność związaną z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi, działalność usługową w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. BIMobject Poland oferuje także działalność w zakresie specjalistycznego programowania - projektowania BIM oraz zarządzanie bazą danych modeli w zakresie stron internetowych.
Dzięki dostarczanym przez nas bezpłatnym rozszerzeniom do oprogramowania ArchiCAD, Revit czy SketchUp obiekty BIM dostępne na portalu bimobject.com można w prosty i intuicyjny sposób bezpośrednio umieścić w opracowywanym przez użytkownika projekcie.