Java Developer

IT-Leaders.pl

11 000 - 14 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Dev/Ops
Inne

Klient IT-Leaders.pl poszukuje kandydatów na stanowisko Java Developera we Wrocławiu do projektu realizowanego dla klienta z Niemiec – firmy specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu komunikacji i zarządzania dla kluczowych graczy na rynku motoryzacyjnym. Praca wiąże się z regularnumy wyjazdami do Niemic (raz w miesiącu).

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie oprogramowania w metodyce Agile z wykorzystaniem Java i technologii Eclipse RCP, Jenkins, WebSphere, SQL
  • Analiza, projektowanie i dokumentacja tworzonych rozwiązań
  • Współpraca z projektantami interfejsu użytkowników, programistami front i back-end oraz testerami
  • Analiza i rozwiązanie problemów, błędów i awarii pracy systemów

Wymagania:

  • Solidne 2-3 letnie doświadczanie komercyjne w realizacji projektów webowych z wykorzystaniem (JDK/J2EE/J2ME)
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsu użytkowników
  • Dobra znajomość frameworków: Spring, Hibernate, JPA, JSF, RCP
  • Dobra znajomość baz danych: MongoDB, MS SQL, MySQL, Couchbase
  • Znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego w stopniu umożliwiającym skuteczną komunikacje oraz rozumienie dokumentacji technicznej

Klient zapewnia

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowaników (konferencje, szkolenia, lekcje angielskiego, vmMeetupy)
  • Elastyczne godziny i swobodną atmosferę pracy
  • Otwartość na nowe idee i pomysły naszych pracowników
  • Karta multisport i prywatna opieka medyczna
  • Wyjścia integracyjne

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O IT-Leaders.pl

IT-Leaders to platforma rekrutacyjna kojarząca Specjalistów z branży IT z pracodawcami, bez udziału pośredników. Anonimowość kandydatów, prostota obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą, a także atrakcyjny system poleceń to tylko niektóre z cech wyróżniających platformę. Oferty są dopasowywane do kandydatów, ponieważ to oni tworzą swój profil określając preferencje dotyczące pracy. Zainteresowana/y? Dołącz do najlepszych i daj się wyłonić!