Tester aplikacji – Warszawa – 3 000 – 5 500 zł/netto

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

3 500 - 5 500 zł netto

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnie wykonanych aplikacji mobilnych poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Tester aplikacji – Warszawa – 3 000 – 5 500 zł/netto

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • testowanie aplikacji mobilnych i webowych - pisanie scenariuszy, wykonywanie testów zgodnie ze scenariuszem, automatyzacja procesu testowania,
  • tworzenie zautomatyzowanych testów źródeł danych dla aplikacji mobilnych,
  • weryfikacja zgodności aplikacji z projektem graficznym i funkcjonalnym,
  • obsługa bugtrackera (JIRA),
  • ścisła współpraca z zespołem tworzącym aplikacje mobilne.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku Testera
  • podstawowa znajomość min. jednego języka programowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia kandydata oraz wybranej formy współpracy (3 000 – 5 500 zł/netto),
  • dowolna forma zatrudnienia
  • pracę związaną z najnowszymi technologiami mobilnymi,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

z dopiskiem w tytule wiadomości „Tester aplikacji Warszawa”

Po otrzymaniu zgłoszenia udzielimy szczegółowych informacji na temat oferty oraz potencjalnego pracodawcy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff