Tester oprogramowania

Connectis Sp.z o.o.

6 000 - 11 000 zł netto

Jesteś dociekliwy, chcesz mieć realny wpływ na kształt projektu dotyczącego zaawansowanego systemu firmy?

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku przy manualnym i automatycznym testowaniu oprogramowania?

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie scenariuszy, przypadków i danych testowych
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, wydajnościowych
  • Wykonywanie testów manualnych i automatycznych
  • Wykorzystywanie takich narzędzi jak JIRA/Selenium

 Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko, wpływ na wybór rozwiązań i narzędzi testowych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku wśród wysokiej klasy specjalistów
  • Ścisłą współpracę z zespołem rozwoju oprogramowania
  • Bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę
  • Pakiet medyczny i sportowy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Connectis Sp.z o.o.

Connectis_ znaczy łączyć!
CONNECTIS_ is a new technology company rendering outsourcing services of IT specialists, project teams and IT projects.
Our company combines exceptional experience, comprehensive knowledge of the industry and the competences of specialists with clients, in order to help the latter to streamline IT projects and to increase the business process efficiency.
We broadly cooperate with the financial, IT, consulting, insurance, energy, telco and other industry leaders from all over Europe. Each day we support them with our teams of specialists in strategic IT projects.

How you can get more information about us:
Meet us and we will explain you why it is great to work with us.

For more information please visit us at:
www.connect.is

Follow us:
facebook.com/ConnectisPL
linkedin.com/company/connectispl